Kariéra

JÍT VLASTNÍ CESTOU

Děláme si věci často po svém a jdeme svou vlastní cestou. Nenásledujeme jen slepě aktuální trendy, ale raději je od základů vytváříme.

PODNIKAT ZA SVÉ

Když si chceme dělat věci po svém, nemůže za nás rozhodovat někdo jiný. Svoji finanční nezávislost si střežíme jako oko v hlavě.

Zjednodušovat

Myslíme si, že většina věcí se dá stále zjednodušovat. Co není dostatečně jednoduché, zpravidla není ani správné. Co není správně jednoduché, snáz se pokazí.

NEZTRATIT KOŘENY

V této zemi jsme se narodili, tady podnikáme a sem chceme část svého úspěchu vracet. Nejen že už téměř 30 let podporujeme projekty, které naší zemi pomáhají, ale chceme s ní být pevně spojeni, ať už se vydáme podnikat kamkoli do světa.

Mít systém

Neustálé zlepšování klíčových postupů nás lépe připraví na přicházející příležitosti. V naší kultuře je tak disciplinovaná a systematická práce s těmi správnými lidmi osvědčeným a dlouhodobým receptem na úspěch.

Všechno, co děláme, musí chutnat

S jídlem pracujeme, a tak nám práce musí taky chutnat. A aby nás práce bavila, musíme být na její výsledky pyšní. To ostatní přijde dříve či později samo.

Mít smysl pro detail

Detaily ve výsledku rozhodují, a proto jim věnujeme naprostou pozornost a spoustu času. Záleží nám totiž na tom, aby vše, co děláme, bylo doladěné do posledního puntíku.

Udržet si nadhled

To, co děláme, bereme naprosto vážně. Přesto však v komunikaci svých značek udržujeme zdravý nadhled, který nám pomáhá nebrat se zas tak vážně. Jediným naším dogmatem je totiž jen kvalitní práce.

SCHVÁLNĚ, JSTE NÁŠ ČLOVĚK?

Aby to bylo jednodušší, prozradíme vám nejdřív, jací jsou lidé, kteří u nás pracují. Tak hlavně jsou tvůrčí a připravení jít cestami, kterými předtím šel málokdo. Jinak by značky Crocodille, Bageterie Boulevard nebo 360Pizza ani nevznikly a dneska nebyly tam, kde jsou. Všechny totiž rozvíjejí nevšední nápad.

  • A krok za krokem ho zdokonalují a dotahují detaily, na kterých u nás hodně záleží.
  • Ty nápady si však naši lidé nenechávají pro sebe, protože dobře vědí, že každý nápad se počítá, ať už přijde od kohokoliv.
  • Když je nápad dobrý, velmi svižně ho uvádíme v život, a to se zápalem, jaký dost možná jinde neuvidíte, rozhodně ne v korporaci.
  • Na zbytečně komplikované procesy klidně zapomeňte, nám stačí mít systém.
  • No, a když se ukáže, že ten nápad zas tak oslnivý nebyl, umíme si přiznat chybu a prostě v něm nepokračujeme.
  • Bez výčitek. Zkrátka dokážeme být dynamičtí, i když to může znít jako klišé.
  • Ten, kdo chce v práci dělat skutečně na nových věcech, má vášeň pro detail a nechce si jen odfajfknout kolonku v životopise, je možná už tak trochu náš člověk.

Tak schválně, jste to vy?

Volné pozice

ŘIDIČ NÁKLADNÍ DOPRAVY

Máme velký vozový park, který slouží k rozvážení našich výrobků z výroby přímo k zákazníkovi a právě hledáme posilu.

Údržbář/Elektrikář pro výrobní závod

Jste pracovitý, pečlivý a baví Vás dávat věci do kupy? Pak hledáme právě Vás!

Ředitel výrobního závodu

Do našeho týmu hledáme zkušeného managera, kterému svěříme řízení a rozvoj výrobního závodu v Žiželicích a který se bude věnovat zvyšování úrovně jednotlivých procesů a pracovních postupů.

Vedoucí směny v pekárně

Máte zkušenosti z pekárny a hledáte novou příležitost? Aktuálně do našeho týmu hledáme novou posilu, která si vezme pod křídla vedení směny na pekárně. 

Obchodní zástupce pro export

Naše čerstvé sendviče Crocodille se dnes prodávají v Čechách, Maďarsku a Rakousku skrz naši vlastní distribuční síť. Sami si je pečeme a vyrábíme v nejmodernějším sendvičovém provozu střední Evropy. Pro naše partnery z dalších 15 zemí nejen v Evropě vyrábíme trvanlivou řadu York Deli, která jim nabízí flexibilní distribuci i v regionech či zařízeních s obtížnou logistikou. Právě tato trvanlivá řada je hlavní nabídkou našeho exportního týmu.

Skladník

Do našeho týmu hledáme šikovného a spolehlivého kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže udržet náš sklad v perfektním stavu.

Specialista kvality

Do našeho menšího týmu bychom rádi uvítali nového parťáka, který s námi bude hlídat, aby v naší výrobě vše probíhalo, tak jak má.

Rozvozce baget Brno

Do našeho týmu hledáme nové parťáky na pozici Rozvozce čerstvých baget, kteří budou společně s námi dělat radost našim zákazníkům. Prostě tím, že na našich distribučních místech vždy najdou svou oblíbenou bagetu.

Zástupce manažera kvality

Aktuálně do našeho týmu hledáme parťáka, který se bude podílet na bezproblémovém chodu našeho výrobního závodu a bude společně s námi hlídat dodržování všech hygienických i výrobních standardů.

Hledá se expedient - až 37.000 Kč

Specialista vývoje výrobků

Aktuálně do našeho týmu hledáme nového kolegu, který se bude věnovat vývoji nových výrobků a technologií.

Rozvozce baget

Do našeho týmu hledáme nové parťáky na pozici Rozvozce čerstvých baget, kteří budou společně s námi dělat radost našim zákazníkům. Prostě tím, že na našich distribučních místech vždy najdou svou oblíbenou bagetu.

Účetní s možností růstu

ZAČÍNALI V CROCODILLE

Podívejte se na příběhy těch, kteří se chytili své šance na cestě k úspěchu.

Ředitel dobré nálady
15 LET

Víte, bez čeho nevznikne dobrá bageta? Bez dobré nálady. Jmenuju se Pavel, v Crocodille dělám výrobního ředitele a vím, proč to říkám. A proto se snažím, aby v naší výrobě dobrá nálada vládla. Ne, že bych vyprávěl na potkání vtipy, jen chci, aby každý v týmu věděl, že na něj spoléháme a jeho práce má smysl. A jinak než jako dobře naladěný tým, bychom to nezvládli. To mi bylo jasné, už když jsem v roce 2009 nastoupil jako manažer kvality. Od té doby přibylo řízení výrobních a nákupních procesů, a hlavně řízení investic pro rozvoj a modernizaci výrobního závodu. A to mě baví. O to víc si cením, že náš tým neztrácí pozitivní energii a věřím, že je to na našich výrobcích poznat.

Moje krokodýlí království
10 LET

Jmenuju se Martin a tohle je moje království v Crocodille. Vyznat se v těch šuplíčcích může vypadat jako fuška, ale není to tak horké. Jinak to ani nejde, pro svou práci to potřebuju. V Crocodille totiž pracuju jako údržbář-předák. To znamená, že mám na starosti, aby všechno fungovalo. Stroje ve výrobě i v kancelářích, opravy, údržby a servis. Není toho málo, ale mě to baví. A to už od roku 2014, kdy jsem nastoupil jako údržbář-junior. Mám totiž radost, když věci ve firmě šlapou a vím, že na tom závisí práce řady lidí. Jeden vypadlý šroubek může zastavit celou linku a co pak? Bagety nebudou? To nejde. Takže dělám, co můžu, aby žádný šroubek nikde nechyběl.

Ve výrobě a distribuci balených baget jsme jednička, určitě jí můžeme být i pro vás.

Rád Vám zodpovím veškeré Vaše dotazy

Ing. Pavel Kittner
Director of Plant Operations

pkittner@crocodille.com
+420 725 726 035

Tomáš Doležal
Sales Director

tdolezal@crocodille.com
+420 724 647 819