Aktuality

Všechno, co děláme, musí chutnat. Naše pečivo je obohacováno o semínka dýňová, sezamová a vločky s vysokým obsahem vlákniny. Během přípravy surovin průběžně kontrolujeme jejich kvalitu a čerstvost.

Dětský den v Žiželicích

14.6.2024

Jedlo se, pilo se, závodilo, hrálo a zpívalo! Sobotní Den dětí v Žiželicích se vydařil, užili si ho malí i velcí. Děkujeme všem za účast a těšíme se za rok s „krokodýlem“ zase na viděnou!

Dům dětí a mládeže Chlumec nad Cidlinou

8.6.2024

DDM v Chlumci nad Cidlinou připravil den dětí, který jsme opět letos rádi podpořili našimi produkty. V rámci dětského dne proběhl také den otevřených dveří DDM. Po celou dobu bylo možné nahlédnout do kluboven DDM a seznámit se s činností kroužků. Pro děti byl nachystaný zábavný program. Proběhlo vystoupení kroužků DDM a další doprovodný program – skákací hrad, výtvarná dílna, jízda v kočáře.

Turnaj dětských domovů v basketbalu

25.5.2024

Podpořili jsme nový projekt pod záštitou Dětského domova v Dolních Počernicích. 25.května 2024 se odehrál první turnaj mezi dětskými domovy v 3x3 basketbalu. Jsme moc rádi, že jsme mohli být u toho a tuto krásnou akci podpořit našimi produkty. Přejeme hodně úspěchů do dalších ročníků.

Novinka - Proteinový sendvič

7.12.2023

Šťavnatá novinka z naší pekárny Ochutnej naší novinku Kuřecí proteinový sendvič. Výborná kombinace vybraných surovin zažene tvůj hlad okamžitě a bez výčitek. Kuřecí steak, dresink s kapary, okurky, rajčata a ledový salát v proteinovém chlebu.

PIKANTNÍ NOVINKA NA STARTU

29.11.2023

Jestli potřebujete rychle zahnat hlad, vyzkoušejte tuhle zbrusu novou nadupanou formuli. Motor, zkonstruovaný z křupavých kuřecích stripsů, je poháněný pikantním dresinkem s eko příměsí v podobě římského salátu. Jistě zaujme i dokonale aerodynamický tvar kapoty z pšeničné tortilly. Nasedněte a užijte si pikantní jízdu!

Vrátil jsem se, zobáci!

1.10.2022

Všem dobře známý a jeden z našich nejoblíbenějších sendvičů je zpět! Tím sendvičem je Mexické kuře. Kuřecí plátky s pikantní salsou z pečených paprik a fazolí s krémovým sýrem na kukuřičném chlebu.