Volná pozice

Mzdová účetní

 • MÍSTO PRACOVIŠTĚ Žiželice
 • TYP PRACOVNÍHO VZTAHU
  • Práce na plný úvazek
 • POŽADOVANÉ VZDĚLÁNÍ Vzdělání není podstatné

Zvládáte s lehkostí pracovněprávní a mzdovou agendu?
Máte smysl pro detail a jste pečlivý/á? 
Do našeho týmu hledáme parťáka/parťačku, pro kterého je zpracování mezd hračka. Pokud se v tomto vidíte, rádi vás přivítáme u nás! 

Představujeme si, že:

 • Máš za sebou předchozí zkušenost na obdobné pozici.
 • Pod tvá křídla ti svěříme veškerou agendu spojenou s přípravou a koordinací mezd pro náš výrobní závod Crocodille.
 • Orientuješ se v pracovně právní problematice a mzdové agendě. Staneš se naší pravou rukou při řešení legislativních otázek a budeš nám pomáhat řešit požadavky zaměstnanců ve vztahu k této oblasti.
 • Nechybí ti zaměření na detail a pečlivost. Pod rukama ti každý měsíc projde spousta papírů – nové nástupy, výstupy, ošetřovačky, prohlášení poplatníků daně, změny ve mzdových výměrech a mnoho dalších. To vše bude třeba si pohlídat, zaevidovat včas do systému a následně všechny papíry založit do správných složek.
 • Na mzdách budeš spolupracovat s kolegyní, která tě provede všemi specifiky a bude ti nápomocná ve chvílích, kdy si nebudeš vědět rady. Nemusíš se tedy bát, že tě rovnou hodíme do vody.
 • Za volantem se cítíš jako ryba ve vodě a nebude ti vadit občasné ježdění do Prahy na centrálu společnosti.

Co by se ti u nás mohlo líbit?

 • Naše práce není vždy pohodová, ale náš tým rozhodně ano. Každý v něm máme svou specializaci a úkoly. Když dojde na lámání chleba, umíme táhnout za jeden provaz a vzájemně si pomoct.
 • Dáme ti prostor se rozvíjet. Pokud přijdeš se zlepšovákem, který nám usnadní a zrychlí naše administrativní procesy, pomůžeme ti s jeho uvedením do provozu.
 • Vyhovuje Ti víc práce z kanceláře v Žiželicích, nebo z Prahy? Případně z domova? Na všem se můžeme dohodnout.Pokud budeš mít chuť nakouknout pod pokličku i jiným HR disciplínám, rádi ti tu možnost dáme. Zapojit se můžeš třeba do náboru. Záleží pouze na tobě.
 • Jsme ryze česká společnost, která podniká za vlastní peníze.

Co by se ti u nás nemuselo líbit?

 • Dveře se nám tu netrhnou a s tím je třeba počítat. Občas máme kancelář plnou lidí, kteří zrovna potřebují s něčím pomoct. I na tebe se budou obracet se svými dotazy či problémy – telefonicky, e-mailem i osobně. Pokud tedy hledáš klidné místečko, nevyžadující kontakt s lidmi, tohle asi nebude to pravé ořechové.

Zaujali jsme tě?

Tak nám pošli svůj životopis, LinkedIn profil, nebo cokoli z čeho poznáme, jaké zkušenosti máš za sebou. Pokud nám padneš do oka, rádi se s tebou potkáme osobně a v krátkosti si popovídáme o vzájemných očekáváních. A pokud to mezi námi zajiskří, můžeš nastoupit klidně ihned.

Pokud Vás láká stát se součástí našeho týmu, zašlete nám prosím své CV. Poctivě vše přečteme a všem kandidátů odpovíme nejpozději do týdne.

DĚKUJEME ZA ZÁJEM
O VYBRANOU POZICI

Prosím, vyplňte dotazník a pošlete nám své CV spolu s motivačním dopisem.

Další Volné pozice

Expedient na centrálním skladu

Máš chuť pracovat ve skladu? Tak seber svojí odvahu a přidej se k nám! Jsme pohodový tým skladníků, kteří zajišťují převzetí a distribuci výrobků naší společnosti.

ŘIDIČ NÁKLADNÍ DOPRAVY

Máme velký vozový park, který slouží k rozvážení našich výrobků z výroby přímo k zákazníkovi a právě hledáme posilu.

Ředitel výrobního závodu

Do našeho týmu hledáme zkušeného managera, kterému svěříme řízení a rozvoj výrobního závodu v Žiželicích a který se bude věnovat zvyšování úrovně jednotlivých procesů a pracovních postupů.

Vedoucí směny v pekárně

Máte zkušenosti z pekárny a hledáte novou příležitost? Aktuálně do našeho týmu hledáme novou posilu, která si vezme pod křídla vedení směny na pekárně. 

Obchodní zástupce pro export

Naše čerstvé sendviče Crocodille se dnes prodávají v Čechách, Maďarsku a Rakousku skrz naši vlastní distribuční síť. Sami si je pečeme a vyrábíme v nejmodernějším sendvičovém provozu střední Evropy. Pro naše partnery z dalších 15 zemí nejen v Evropě vyrábíme trvanlivou řadu York Deli, která jim nabízí flexibilní distribuci i v regionech či zařízeních s obtížnou logistikou. Právě tato trvanlivá řada je hlavní nabídkou našeho exportního týmu.

Skladník

Do našeho týmu hledáme šikovného a spolehlivého kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže udržet náš sklad v perfektním stavu.

Ve výrobě a distribuci balených baget jsme jednička, určitě jí můžeme být i pro vás.

Rád Vám zodpovím veškeré Vaše dotazy

Ing. Pavel Kittner
Director of Plant Operations

pkittner@crocodille.com
+420 725 726 035

Tomáš Doležal
Sales Director

tdolezal@crocodille.com
+420 724 647 819